Kamelya Ahşap ve Metal

Kamelya Ahşap ve Metal

Kamelya ahşap ve metal Kameriye:  Üstü kapalı  strong ahşap strong ya da demir malzemeler ile üretimi sağlanan  alt tarafında oturma gurupları bulunduran bulunduğu mekana göre kare  dikdörtgen  altıgen ve sekizgen şekilleri bulunan gölgeleme elemanlarına denir

Kamelya Ahşap ve Metal

Strong Kamelya strongların üstleri kapalı bir yapıya sahip oldukları için güneşin sizi rahatsız etme gibi bir durumu olmayacaktır.

Strong Kamelyalar strong ev bahçesi site bahçesi ile park ve havuz gibi yerlerde tercih edilen ahşap veya metalden yapılan görsel içerikli  elemanlardır.

Asıl ismi kameriyedir fakat insanlar tarafından kamelya olarak bilinmektedir.

Strong Kamelyalar strong farklı türden ağaçlar ile üretilmektedir. Çoğunlukla emprenye edilmiş ithal cam ağaç kullanımı ile gerçekleştirilmektedir.

Ağaçlar çürüme ve böceklenmeye karşı emprenye edildiğinden uzun zaman kullanımı mümkündür. Böyle strong kamelya strongların bir bakım sürecine ihtiyacı bulunmamaktadır.

En çok tercih edilmekte olan beyaz strong kamelya strong lar senede bir defa olmak üzere boyası yapıldığında ilk günkü halini almış olacaktır.

Günümüzde ağaç çeşitlerinin çoğalması ithal sebebiyle ve boya sanayisinin alternatif su bazlı ürünleriyle bakım süreleri çok daha uzun yıllara cıkmıştır.

6,174 total views, 2 views today